Keskin: Bu topraklar FETÖ’den daha alçak haini görmedi

“Bu topraklar FETÖ ve FETÖ kırıntılarından daha alçak haini görmedi. Dün olduğu gibi bugün ve yarında devletimizin ve devlet başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanındayız”

Keskin: Bu topraklar FETÖ’den daha alçak haini görmedi
Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü için yayınladığı mesajında “Bu topraklar FETÖ ve FETÖ kırıntılarından daha alçak haini görmedi. Dün olduğu gibi bugün ve yarında devletimizin ve devlet başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanındayız” dedi.
Keskin yaptığı açıklamada, “15 Temmuz 2016’da Cumhurbaşkanımızı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde tanka, tüfeğe, uçağa göğüs vererek, dünyaya meydan okuduğumuz tarihi bir gündür. Cumhurbaşkanının bir sözü ile ölümüne meydanlara inerek ülkesine, bayrağına, ezanına, demokrasisine sahip çıkabilecek böyle ikinci bir millet dünya üzerinde yokturdur. Sayın Cumhurbaşkanımız, Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın tek bir çağrısı ile sokağa dökülen halkımızın gücü, uçakların, tankların, kurşunların önünde göğsünü siper etmiştir.  Milletimiz vatanını işgal ettirmedi, bayrağını indirmedi, ezanını susturmadı. 15 Temmuz’da bir destan yazıldı” dedi.
Keskin şunları kaydetti; “Bu topraklar her çeşit haini, düşmanı, alçağı gördü, ama FETÖ ve FETÖ kırıntılarından daha alçak olanı görmedi. Kendi milletinin silahını milletine doğrultanların şeref ve haysiyetleri yokturdur. Dün olduğu gibi bugün ve yarında devletimizin ve devlet başkanımız, başustamız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanındayız. FETÖ kırıntıları ile daha etkili mücadele bekliyoruz, bunu istiyoruz. FETÖ ile mücadele edemeyenlere devletin makamlarını teslim etmeyin. FETÖ kırıntılarına göz yumanların 15 Temmuz gecesi milletine silah sıkan hainlerden farkı yokturdur. Yeni FETÖ yapılanmalarına müsaade etmeyin.  Bu vesileyle 15 Temmuz Şehitlerimiz ile birlikte tüm şehitlerimize rahmet diliyor, şükranla ve minnetle anıyoruz. 15 Temmuz gazilerimiz ile terörle mücadelede gazi olan tüm kahramanlarımıza sağlık ve şifa diliyorum”

Tür DOSYA İNDİR